Jaki robot kuchenny

Jaki robot kuchenny

Hej, cześć. Zastanawiam się nad kupieniem do mieszkania robota kuchennego. Mam mało czasu zazwyczaj, a jednak chciałabym jeść u siebie a nie gdzieś na mieście jakiś fast food. Jaki robot się sprawdzi? W czym wy gotujecie?

labuh

Posty: 6

 
Moim zdaniem to nawet najlepszy robot kuchenny aż tak w całości to człowieka nie wyręczy. Ale zawsze coś pomoże i przyśpieszy to fakt. Ale przestrzegałabym przed myśleniem, że w robocie wszystko robi się samo.

Grabow12

Posty: 6

 
Powiedz mężowi by przeliczył sobie ile pieniędzy wydajecie na rzeczy, które możecie zrobić w domu a nie kupować w sklepie drożyznę naszpikowaną chemią. Na przykład, dobry robot kuchenny zrobi w 30 sekund masło orzechowe.

Hezis

Posty: 11

 
Wiesz co, mogę polecić robota Speedcook. Na stronie speedcook.pl można prezentację zamówić, albo w ogóle wziąć robota na próbę za darmo na 14 dni. Ja miałam najpierw właśnie żeby sobie przetestować. Bardzo szybko mieli, jest dokładny, podobnie z szatkowaniem i innymi funkcjami. Silnik jest mocny,


Speedcooku/">Speedcooku

Pyszności2

Posty: 8

 
Moja kuzynka ma bardzo fajnego robota z Niemiec w domu i powiem, że potrafi zdziałać cuda. Takie zupy na nim robi, że miód malina. Ale jak mi powiedziała ile za niego zapłaciła to mi się oczy jak pięciozłotówki zrobiły.

serbus_pp

Posty: 6

 
Ślub mojej siostry się zbliża i właśnie mam dylemat czy kupować jakiś prezent czy jednak dać kasę. Taki robot kuchenny na prezent w sumie jest jakąś alternatywą. Na pewno lepszą niż firanki, pościel czy co tam jeszcze się daje..??

dof77

Posty: 10