serwis agd samsung

serwis agd samsung

Witam serdecznie, mam kilka części do wymiany w lodówce starszego typu (marka Samsung). Szukam konkurencyjnego cenowo serwisu pogwarancyjnego, który jest w stanie jednocześnie dostarczyć oryginalne zamienniki do lodówki (jeżeli zajdzie oczywiście taka potrzeba).

Kitas

Posty: 5

 
Po zakończeniu gwarancji na sprzęt AGD marki Samsung pracownik jednego ze sklepów, w którym nabywałem urządzenia domowe polecił mi pogwarancyjny proserwis.waw.pl. Dojazd do klienta jest, błyskawiczne wyceny, części oryginalne do sprzętu AGD dostępne właściwie od ręki, a także tańsze zamienniki na życzenie (nie musisz się niczym przejmować, serwisant cię powiadamia o możliwościach). Na przestrzeni lat zlecałem u nich naprawy marki Samsung, LG, Bosch. Raz zdarzyła się bardzo ciężka usterka lodówki, ale i z tym sobie poradzili. Jeżeli to możliwe to zregenerują cały sprzęt poprzez tańsze części. Od razu ci powiedzą, czy się da konkretnie wykonać pracę. Według mnie uczciwy serwis i z ich opieki korzystam w razie wpadki jakościowej z AGD. Warto sobie w każdym razie numer zapisać, bo nigdy nie wiesz, kiedy się przyda. Pozdrawiam serdecznie.

Mnert67

Posty: 16

 
Jeżeli naprawa sprzętu AGD się nie udała to warto jeszcze przejrzeć efektywność instalacji elektrycznej w domu. Czasami to ona jest odpowiedzialna za cykliczne usterki.

dabuchus56

Posty: 13

 
Zawsze wybieraj serwisy, w których występuje okres ochronny dla klienta po naprawie. Czasami się zdarza, że coś nie działa po naprawie i wtedy nie warto dopłacać kolejny raz. Zabezpiecz się przed wykorzystaniem obsługi.

Jacek1812

Posty: 10

 
Według mnie lodówki nie powinno stawiać się bardzo blisko grzejnika, bo wtedy narażasz się na znacznie większe uszkodzenia sprzętu.

Lupusx

Posty: 8

 
Dobrze przeanalizuj problem przed zgłoszeniem zamówienia serwisowego. Często dobre wyjaśnienie telefoniczne pozwala szybciej wycenić usługę i dobrać niezbędne działania. Niektóre serwisy są nawet zbędne, bo wystarczy rada telefoniczna, zwyczajowo bezpłatna.

3czex

Posty: 9

 
Pamiętaj, że przy wymianie części lodówki możesz korzystać z oryginalnych rozwiązań lub tańszych zamienników. Dobrze, aby fachowiec uprzedził cię, co się faktycznie sprawdzi.

El2CzupakaBra

Posty: 9

 
Bardzo często listę do dobrych fachowców posiadają sami producenci sprzętu AGD. Niektóre niezależne serwisy współpracują nawet z popularnymi markami, więc warto zainteresować się podobnymi kontaktami.

matckhew

Posty: 44

 
Niektórzy producenci lodówek oraz ogólnie sprzętu AGD udostępniają listy najpopularniejszych usterek, z których możesz skorzystać do oceny własnego problemu. W takim przypadku znacznie lepiej negocjować warunki serwisu.

dobryś

Posty: 11

 
W instrukcji lodówki powinieneś mieć dział z typowymi pytaniami klientów. Czasami klienci chcą wrócić lodówkę, bo za głośno działa, a to może być normalne zachowanie. Musisz to koniecznie sprawdzić w instrukcji.

wacek55

Posty: 9