centralne odkurzacze akcesoria

centralne odkurzacze akcesoria

Hej! Tanie centralne odkurzacze – skąd zamówić? Jeszcze nie montowałem takiego urządzenia, ale czytałem, że ma kilka przewag nad zwykłym odkurzaczem, więc chciałbym spróbować.

Abyss

Posty: 12

 
W prowadzonym przeze mnie pensjonacie mamy odkurzacz centralny i jak najbardziej taki system się sprawdza. Przewody są ładnie pochowane w ścianach, a całe urządzenie schowane jest w piwnicy przez co w ogóle nie słuchać jak pracuje w pokojach. Odkurzacz zamawiałem już jakiś czas temu od firmy Termo Instalplast z www.odkurzacze.net. Obsługę oceniam pozytywnie, podobnie jak stosunek jakości do ceny dostępnych tutaj odkurzaczy. Pozdrawiam serdecznie.

Agmars

Posty: 25

 
W domu mamy odkurzacz od AEG i nie narzekam na jego pracę. Żadnych usterek, wysoka wydajność, dobrze ściąga kurze. Z montażem też nie było jakiegoś problemu.

Fanatyczek

Posty: 26

 
Cześć. Mam w domu taki odkurzacz i polecam zawsze wszystkim znajomym. No nie jest to może najtańsze, ale za to wygodne i porządne urządzenie. Z takich lepiej zaopatrzonych sklepów w necie to choćby serwis www.odkurzacze.net ma konkurencyjne ceny i dobrej jakości sprzęt. Moim zdaniem za niedługo to takie jednostki centralne zupełnie wypchną tradycyjne z użytku.

Saren77

Posty: 19

 
W domu mam tradycyjny odkurzacz, z filtrami HEPA, ponoć zdrowymi dla alergików. Centralny to by mi się w moim mieszkaniu raczej nie sprawdził, zresztą trzeba by było kuć ściany pewnie, robić jakieś przewierty...za dużo kłopotów.

esdoen1

Posty: 28

 
W budynkach firmowych, w jakiś hotelach, biurach to takie odkurzacze pewnie się sprawdzają, ale w prywatnych domach to moim zdaniem są niepotrzebne. Ale wiadomo, ludzie lubią takie nowinki techniczne, na pewno jest to jakieś tam ułatwienie w codziennych porządkach,;)

Tatusi2

Posty: 29

 
Mój odkurzacz ma 1800 W, 8 gniazd, ogólnie daje radę, takim czymś to można sprzątać:P Zamawialiśmy go z żoną przez sklep online www.odkurzacze.net. Szybko, dość tanio i wygodnie. Mocne urządzenie, o wysokich parametrach ale udało się je dostać za mniej niż dwa tysiące.

glock32

Posty: 21

 
Jest kilka sklepów online z takim sprzętem. Ostatnio właśnie szukaliśmy z dziewczyną czegoś do naszego domu. Ale póki co się wstrzymaliśmy z zakupem bo jednak ponad tysiaka trzeba za takie systemy zapłacić. Niemało.

repta32

Posty: 16

 
Szukałem specjalnego węża o sporej długości do jednostki centralnej i znalazłem duży wybór dopiero w sklepie online www.odkurzacze.net. Także proponowałbym tutaj zajrzeć. Mają odkurzacze, mają też dodatkowe akcesoria, w tym filtry wysokiej jakości.

Grudziii2

Posty: 33