jakie biurio księgowe w Gdańsku

jakie biurio księgowe w Gdańsku

Jakie biuro księgowe ogarnie pomoc dla początkującego przedsiębiorcy? Nie chcę, żeby mnie oszukano, bo to moja pierwsza przygoda z biznesem. Chciałbym ten mały zus wykorzystać i inne struktury optymalizacji. Jak możecie to podzielcie się wiedzą.

Jajcar4

Posty: 1

 
Jestem zadowolony z obsługi biura księgowego https://biurorachunkowe.org.pl/, ewidencja VAT na czas, wszystkie problematyczne kwestie wyjaśnione prostym językiem. Kontakt z główną księgową właściwie zautomatyzowany. Odbierają dokumenty od przedsiębiorcy na spokojnie. Dość duże udoskonalenie. Jestem zoptymalizowany najlepiej, jak się tylko dało. W Polsce niestety ciśnienie na podnoszenie podatków jest ogromne, ale jeszcze takie biura rachunkowe ratują przedsiębiorców.

Ycomojo

Posty: 2

 
Pamiętaj, że bezpośrednio to przedsiębiorca odpowiada za wszystkie błędy, więc warto jednak za usługi księgowe nieco więcej zapłacić, żeby się nie narażać. Nie ma sensu ryzykować.

MBsmoke

Posty: 4

 
Mały ZUS teraz, ulga na start i można nieźle zarobić, jak się gospodarka nieco odbije. Pytanie tylko, kiedy otworzą całą gospodarkę. Bez księgowej to się z niczym nie ruszam tak naprawdę od roku. Też przeskoczyłem z księgowości online.

Jasio234

Posty: 3

 
Pani Beata dobrze ogarnia i to głównie dla małych, wchodzących na rynek firm. Masz też wszystkie usługi kadrowe, w tym wystawianie umów i inne kwestie. Przydatna sprawa, jak teraz się działa wręcz na granicy. Nie wiem tylko, czy przypadkiem niedługo nie wejdzie jakiś jednolity kontrakt.

heeroo

Posty: 6

 
Cennik usług księgowych z reguły się uzależnia od skali wystawianych dokumentów księgowych, więc przyda się ocena, ilu klientów będziesz miał na początku. Zrób lekkie rozeznanie.

Noruhe

Posty: 3