Wycinarki plazmowe, gdzie kupujecie ?

Wycinarki plazmowe, gdzie kupujecie ?

Od dłuższego czasu poszukuję firmy, która w rozsądnej cenie sprzedałaby mi większą ilość ploterów tnących. Jakoś nie mam szczęścia na nieszczęście do takich propozycji. Może wy macie jakieś pozytywne doświadczenia w tym temacie i możecie kogoś polecić?

Bobasek3

Posty: 29

 
Kiedyś korzystałem z drukarki DTG i powiem, iż niezwykle ładnie pracowała. Także, jeżeli miałbym polecić sprzęt tego typu, to właśnie coś w tym stylu. Co do konkretnego dostawcy, to tutaj nie ma zasady, musisz poszukać, porównać ceny i sam wybrać co dla ciebie będzie najkorzystniejsze.

Ventooo1

Posty: 31

 
Powiem, że z mojego doświadczenia wynika, że tego typu sprzęt należałoby jednakże nabyć nieco droższy, niemniej jednak o większej mocy i wyższych parametrach ogólnych. To się po prostu w dłuższej perspektywie opłaca. Koszty napraw taniego, niemniej jednak regularnie psującego się sprzętu są nieporównywalnie lepsze, niż inwestycja w solidny, nowoczesny sprzęt.

Takie jest moje zdanie i dobrze na tym wychodzę.

IwonkaMeee

Posty: 25

 
Siema, mnie się wydaje, iż jak trochę poszukasz to nie będzie problemu, żeby zakupić dość okazyjnie taką maszynę. Należałoby posprawdzać jakieś aukcje, odwiedzić targi, trochę popytać w halach produkcyjnych, może mają tanio odsprzedaż używany, natomiast jeszcze zachowany w dobrej jakości sprzęt. Mój były pracodawca sprowadził sobie frezarki z Niemiec za drobne pieniądze, natomiast działają jak należy.

LukaszKK

Posty: 34

 
Mnie teraz interesują w szczególności drukarki solwentowe. Już parę propozycji sobie przejrzałem i wygląda to nieźle. Jest kilkanastu producentów, którzy robią faktycznie solidne rzeczy, zaś cenowo nie przesadzają;) Jeżeli dobrze pójdzie, to gdzieś pod koniec tygodnia już sobie ustalę konkretny model i dostawcę.

Dam znać! Pozdro!

qiuxueluck

Posty: 28

 
Jakiś czas temu w naszej firmie mieliśmy gigantyczne zapotrzebowanie na stacje lutownicze BGA i właśnie szukaliśmy dość intensywnie jakiegoś dobrego dostawcy. Po licznych konsultacjach postawiliśmy na propozycję, którą przygotował dla nas serwis atmsolutions.pl. Cenowo konkurencyjnie, jakościowo bezkonkurencyjnie - tak pokrótce mogę opisać ich ofertę. Jak Ci zależy na fachowym sprzęcie to bardzo polecam właśnie rzeczy od nich. Wysoka półka.

Tatusi2

Posty: 29