Druk wizytówek - POMOCY !!

Druk wizytówek - POMOCY !!

Cześć Kochani! Razem z narzeczonym planujemy ślub. Czy możliwy jest druk zaproszeń metodą letterpress?

Fajae

Posty: 12

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

azBee

Posty: 24

 
Jeżeli Twój grafik jeszcze nigdy nie robił nic pod letterpress, to lepiej zlecić to zadanie innej osobie. Szkoda jego i Twojego czasu. Ne ma co ukrywać, że te projekty znacznie różnią się do zwykłej grafiki.

irecki67

Posty: 14

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany poprzez odbiorców. Zbyt mnóstwo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

Re_Mo

Posty: 36

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Lecz to prawda, iż korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

kuBawodzu

Posty: 11

 
Nie wszędzie, jak zamawiasz druk wizytówek, musisz mieć gotowy projekt graficzny. Niezwykle wielokrotnie jest on wliczany w cenę druku. Wtedy masz pewność, że wszystko będzie współgrało i nie okaże się, że drukarka utnie jakiś napis bądź logo, bowiem ty zapomniałeś o ustawieniu należytego marginesu i spadów.

yetisize

Posty: 16

 
Większa część agencji drukarskich na swoich stronach posiada należyte kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, iż uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany uprzednio projekt graficzny.

21gregorek

Posty: 14

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

Lupusx

Posty: 16

 
Z żoną metodą letterpress przygotowaliśmy nasze zaproszenia ślubne. Wyglądały faktycznie bombowo. Wybraliśmy dodatkowo grubszy papier, aby wydruk wykonać dwustronnie i zdziwienie było przeogromne. Tak spodobała nam się tam metoda, iż zrobiliśmy nią plakat na ścianę.

mirekp2005

Posty: 8

 
Od dawna kręciły mnie metody drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.mamyfirmy.com.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

Acclaim

Posty: 13