Tonery do drukarek, jaki sklep ?

Tonery do drukarek, jaki sklep ?

Czy ktoś z was kupował tusze przez internet i jest w stanie powiedzieć coś więcej na temat ich jakości?

Agmars

Posty: 6

 
Uważam, że wszystkie te historie o tym, że drukarki psują się przez używanie tuszy, które nie są oryginalne są mocno przesadzone. Osobiście nigdy nie słyszałem o tym aby komukolwiek zepsuła się drukarka z tego powodu i uważam, że jest to prawie niemożliwe.

Kitas

Posty: 13

 
Ze wszystkich sklepów z tonerami najbardziej polecam Ci ten z którego sam korzystam czyli: http://tuszowo.pl moim zdaniem jest on najlepszy na rynku.

MisiekKce

Posty: 20

 
Jeżeli posiadasz gwarancję na drukarkę i chciałbyś móc z niej skorzystać to nie możesz korzystać z zamienników tuszy do drukarki.

messi32

Posty: 10

 
Sam nigdy nie kupowałem tuszy w internecie ale wielokrotnie słyszałem, że trzeba bardzo mocno uważać na markę tuszy ponieważ często sprzedawane są te najgorsze.

Klara323

Posty: 10

 
Jeżeli zależy Ci na niskiej cenie to bez wątpienia w grę wchodzą jedynie zamienniki oryginalnych tuszy. Odnośnie jakości druku to różnicę widać jedynie gdy drukujesz zdjęcia. W przeciwnej sytuacji praktycznie nigdy nie zobaczysz kompletnie żadnej różnicy w jakości druku. Możesz ale niesłychanie mnóstwo zaoszczędzić.

GGregbard

Posty: 12