sklep meblowy

sklep meblowy

Jak podchodziliście do kompletowania mebli do mieszkania? Zależy mi na wskazówkach praktyków, którzy wykończyli nieruchomość w spójnym stylu. Właśnie zastanawiam się, jak do tego najlepiej podejść.

DobreSlowo

Posty: 1

 
Dużo eleganckich mebli faktycznie. Przejrzałem wstępnie i zapisałem do ulubionych. W poniedziałek zamawiam. Jestem już zmęczony szukaniem, nic mi się do tej pory nie podobało.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Meble powinny stanowić kontrast dla reszty wykończenia nieruchomości. Jak masz ciemne ściany to przydałyby się nieco jaśniejsze meble i odwrotnie. To jedna z podstawowych zasad.

Klarkaa45

Posty: 4

 
Mam mini garderobę zaprojektowaną w tym stylu https://www.megismeble.pl/Bielizniarka-RIO-01-p35267 i całkiem nieźle się sprawdza. Rozstawienie mebla to dosłownie chwila. Lekki to i koszty transportu ogromne odpadają. Projekt ponadczasowy, można z czasem przemalować, albo dopasować do innego stylu aranżacyjnego. Im bardziej uniwersalny mebel, tym lepiej ogólnie, a ten ma fajne, rozbudowane funkcje.

mati

Posty: 30

 
Możesz meble zamawiać z projektantem, konsultacje dość tanie, a niektóre sklepy zapewniają taką opiekę właściwie bezpłatnie. Po prostu mówisz, czy interesuje Cię styl klasyczny, czy nowoczesny, czy bardziej minimalizm i dostajesz gotowe propozycje.

Kitas

Posty: 10

 
Grunt to w meblach dopasować tkaninę łatwą do pielęgnacji ekologicznymi środkami, bo jednak tkaniny mają to do siebie, że się niszczą przy zwykłej eksploatacji. Musisz wiedzieć, czy w razie czego projekt nie jest zbyt skomplikowany i naprawisz.

Black_Riot

Posty: 5

 
Zamawiane meble na bazie indywidualnego projektu nie są wcale takie drogie, więc możesz przemyśleć. Ewentualnie połącz gotowe komplety z takim zamówieniem. Zawsze to sposób na optymalizację kosztów.

TomekK

Posty: 13