przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

przedszkole miasteczko wilanów, poszukuję!!!

Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć, co myślicie o sportowym przedszkolu miasteczko wilanów? Może, któregoś z was dziecko, uczy się w tym przedszkolu i chciałby podzielić się opinią na ich temat?

ciopix

Posty: 1

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje dużo interesujących i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i zbadać, co mają do zaoferowania. Wtedy będziesz mogła podjąć decyzje.

Black_Riot

Posty: 11

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bo mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o dużo dłużej. Jest to dla mnie niesłychanie istotne, bo czasami pracuje do 16, a czasami 18.

tigra32

Posty: 12

 
Ja polecam Ci bardzo przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem bardzo zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko bardzo uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

Rouudee

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że dla ciebie najlepszym rozwiązaniem może być prywatne przedszkole warszawa wilanów, ze względu na dłuższy czas otwarcie. Dzieciaki mogą być do późnych godzin w przedszkolu niż to jest w placówkach publicznych.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest bardzo mnóstwo kreatywnych zajęć. Jeżeli miałabym szansa to wybrałabym przedszkole sportowe.

Accoun44

Posty: 21