dobry nczyniowiec

dobry nczyniowiec

Znacie jakiegoś lekarza, który zajmuje się w Świętokrzyskim operacjami na żylakach? Mam z tym spory problem, ciągle się rozwijający a kompletnie nie mam nikogo kto mógłby się ewentualnie tym zająć i może zrobić jakąś operację? Wszyscy ciągle się boją, ciągle jakiś problem z tym jest, nikt się zabiegu nie chce podejmować.

Ptaszek22

Posty: 2

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Prosto mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

Klasowey56

Posty: 26

 
Ostatnie dwa lata jestem pod opieką gabinetu doktora Kućmy i szczerze mogę polecić. Miejsce świetnie wyposażone w Ostrowcu przy Targowej, można liczyć też na jego ludzkie podejście, stara się każdemu szukać możliwie najlepszych rozwiązań, które w trakcie leczenia przynosić będą efekty.

Eegofan

Posty: 31

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Ostrowcu. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

Gosienka54

Posty: 13

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

34_eeeee

Posty: 39

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

Lupusx

Posty: 4

 
Tak właśnie wygląda nasza państwowa służba zdrowia. Daleko nam do państw, gdzie na porządku dziennym pacjentom zapewnia się profesjonalną i kompleksową opiekę medyczną. Również poszukuję prywatnie chirurga naczyniowca w Kielcach.

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Kamigyq

Posty: 2

 
Wiem niestety, że zakrzepica żył głębokich to wyrok na całe życie. Chorobę można jedynie opanować, ale na lekach trzeba być non stop :( Często też wykonuję USG Doppler w Krakowie, żeby być pewną, że nie zrobiły się nowe zakrzepy.

Karwan

Posty: 3