domy z bali producent, znacie ?

domy z bali producent, znacie ?

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać przez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

gargulek5

Posty: 2

 
Mnie dom z bali całoroczny stawiała firma https://wondorf.net/pl i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Miałem dom pod klucz z fundamentem. Dla mnie super.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, wobec tego uzyskałem naprawdę niesłychanie niskie ceny. Jestem usatysfakcjonowany, bowiem całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

Teraru

Posty: 2

 
Najlepiej w takiej sprawie napisać albo zadzwonić do producenta domów drewnianych całorocznych, bo nikt nam nie udzieli lepszych informacji w tym temacie. Można też u producenta liczyć na to, że otrzyma się bardzo niskie ceny.

namok

Posty: 4

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo propozycja jest niezwykle duża, a ceny są niezwykle atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są inne opcje, jeżeli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne żądania.

ernest00

Posty: 10