mikrocement ??

mikrocement ??

Chodzi mi po głowie odnowienie blatów w kuchni. Czy nadaje się do tego mikrocement? Ktoś stosował takie rozwiązanie? Jak to wygląda z trwałością jak i z jakością? Nie chce zepsuć blatu tylko chce żeby wyglądał lepiej.

PucH2

Posty: 2

 
W internecie zawsze wszystko prościej zamówić. Nie denerwują pytania sprzedawcy, w czym pomóc. Wiem, po co przeszedłem i sam to znajdę. W internecie można wejść na właściwą kategorię i poczytać, do czego ten produkt się stosuje.

Tarzan.JJ

Posty: 5

 
Odkąd pojawiły się ozdoby z betonu architektonicznego nie mogę się oprzeć żeby ich nie mieć w domu. Sam robię takie doniczki i różne elementy. Beton architektoniczny znakomicie się do tego nadaje. Jest tani, a wykonanie jakiś ozdób z jego pomocą jest niesłychanie łatwe.

Black_Riot

Posty: 5

 
Bez problemów można znaleźć profile do schodów w sklepie internetowym. Wszystko wysyłają, dlatego nie trzeba wychodzić z domu. Zdobyłem wiele cennej wiedzy dzięki sklepowi, bo wszystkie ich produkty były bardzo dokładnie opisane. Teraz już jestem mądrzejszy i moje schody zostały wykonane o wiele lepiej.

Tatusiekk

Posty: 26

 
W internecie zawsze wszystko łatwiej zamówić. Nie denerwują pytania sprzedawcy, w czym pomóc. Wiem, po co przeszedłem i sam to znajdę. W internecie można wejść na odpowiednią kategorię i poczytać, do czego ten produkt się stosuje.

Phylu

Posty: 8

 
Oferta z produktami na profile schodowe jest tutaj https://www.profilexpert.pl/profile/systemy-operacyjne. Można kupić gotowe zestawy i wtedy prościej wszystko można zrobić.

Ronek

Posty: 3

 
U nas na ścianie jest wiele betonu architektonicznego i wygląda super. Nie ulega wątpliwości to kwestia gustu, ale akurat mnie ten klimat się podoba, dlatego weselę się, iż firma mi to wykonała. Nie wiem czy sam bym dał radę. Trudno byłoby znaleźć na to wszystko wolny czas.

Sewerynus

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o kostkę burkową czy kamienne dywany to wszystko zależne będzie do tego, co kto lubi. Jednym podobają się wzory kostki, a innym piękne dywany. Osobiście należę do tych drugich, dlatego mam kilka metrów kwadratowych takiego pięknego kamiennego dywanu.

strusiek

Posty: 2

 
Próbowałem sam robić blat z betonu i wcale źle nie wyszedł. Wszystko zależne jest od tego jak się za to bierzemy. Na pewno nie można się tutaj zbyt mocno spieszyć.

@marcelko

Posty: 14

 
Próbowałem sam robić blat z betonu i wcale źle nie wyszedł. Wszystko zależne jest od tego jak się za to bierzemy. Na pewno nie można się tutaj zbyt mocno spieszyć.

TomekK

Posty: 3