butelka z filtrem na wodę, proszę o pomoc

butelka z filtrem na wodę, proszę o pomoc

Jakie są opinie na temat firmy dafi i dzbanków? Korzystacie z tego, na co dzień? Spełnia Wasze wymagania i oczekiwania? Rodzina chce kupić taki dzbanek i zbieram informacje.

ARTyMM

Posty: 1

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi odnaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy wiecej innej.

Fiszerrr

Posty: 3

 
Największy wybór filtrów pod zlew mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe/filtr-weglowy.html. To firma, która jest niesłychanie dobrze przygotowana, wobec tego jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego szukamy.

namok

Posty: 4

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o swoje zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Antekkk

Posty: 4

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i prosta w obsłudze, wobec tego mam ją wielokrotnie przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką odszukać. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką wykonać? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

heeroo

Posty: 9

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bo nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za dużo, dlatego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie miały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

Grabow12

Posty: 6

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Black_Riot

Posty: 3

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

Kitas

Posty: 6

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bowiem sam z tego korzystałem, lecz to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bowiem wystarczy trochę poszukać w internecie.

edyta123

Posty: 5