oświetlenie led grow, gdzie kupię?

oświetlenie led grow, gdzie kupię?

Stosujecie growbox u siebie? Chcę zamówić namiot, w którym wszystko będzie już przygotowane do tego, aby można było posadzić rośliny. Nie wiem jeszcze, jaki ma być duży.

Warussior

Posty: 1

 
Ofert jest dużo, ale osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, ale jak człowiek nie ma zbyt dużej wiedzy to jednak taka pomoc jest bardzo potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, że mamy to, co trzeba.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

090913123

Posty: 2

 
Trzeba się na tym trochę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy trochę pieniędzy, lecz czy uzyskamy takie efektach, których się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

kerad17

Posty: 3

 
Na szczęście dla nas wszystko można dzisiaj kupić. Jeśli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeśli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń bardzo chętnie nam doradzi i pokieruje do właściwych elementów.

Kitas

Posty: 6

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

Black_Riot

Posty: 5

 
Znajomy ma sporo takich namiotów uprawowych led i jest bardzo usatysfakcjonowany. Na nieszczęście nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, jaka proponuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Lupusx

Posty: 3

 
Na lampy led do growbox można zerknąć tutaj https://flo-grow.eu. Firma jest bardzo dobrze przygotowana. Mają lampy od przeróżnych bardzo znanych firm, wobec tego dopasowanie ich do własnych wymagań nie będzie dla nas ciężkie. Jeśli czegoś nie wiemy to zawsze można się z nimi skontaktować, a nam pomogą.

mirekp2005

Posty: 20

 
Propozycji jest sporo, lecz osobiście kontaktowałem się z pracownikami u producenta. Niby wszystko jest opisane, lecz jak człowiek nie ma zbyt ogromnej wiedzy to jednak taka pomoc jest niezmiernie potrzebna. Po co kupować coś złego i później rośliny nie rosną? Lepiej o wszystko zapytać, a wtedy będziemy pewni, iż mamy to, co trzeba.

Lupusx

Posty: 8