jakiego producenta oświetlenia polecacie

jakiego producenta oświetlenia polecacie

Oświetlenie i dropshipping, czy to się waszym zdaniem dobrze łączy i jak w ogóle oceniacie rozwój branży w najbliższym czasie, długoterminowo?

Nowe-Torby

Posty: 3

 
Moim zdaniem, jak nie masz wielkiego doświadczenia, ani kasy na magazyn to tylko dropshipping i przede wszystkim przy bezpośrednim producencie oświetlenia. Mam dobre doświadczenia z http://sollux-lighting.pl/dropshipping.php, bo zarabiam po prostu konkretne pieniądze. Asortyment schodzi zaskakująco szybko, bo pasuje do nowoczesnych aranżacji i właściwie oświetlenie do każdego wnętrza. Ten producent wyróżnia się bardzo bogatą bazą produktową.

zeroo13

Posty: 22

 
Niektóre lampy na pewno się sprzedadzą lepiej od innych, więc warto zdobywać doświadczenie stricte branżowe. Musisz właśnie dobrze uzupełniać katalog we własnym sklepie.

45_000

Posty: 3

 
Zawsze możesz negocjować jakieś indywidualne warunki, jeżeli zaczniesz dobrze sobie radzić ze sprzedażą. To całkiem popularna praktyka.

Klara323

Posty: 3

 
Manipulacja marżą, indywidualny kontakt z producentem i można zarabiać, ale wiadomo, że do tego potrzeba odrobiny doświadczenia. Zobacz, ilu partnerów znajduje się w systemie i ogarniesz, czy warto.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Tak naprawdę to teraz tylko gigantów stać na utrzymywanie własnego magazynu, a dropshipping nie jest wcale jakiś ryzykowny, wręcz przeciwnie. Kwestia, czy producent wywiązuje się z odpowiedzialności.

Yuri20 

Posty: 6

 
Bardzo ciekawy program dropshippingowy. Sprzedaję trochę rzeczy z branży wykończenia wnętrz i chyba poszerzę niedługo o oświetlenie. Bardzo mi się podobają ich projekty.

AnnnnoD

Posty: 5