producent gadżety reklamowe, oferta

producent gadżety reklamowe, oferta

Poszukuje oferty od producenta gadżetów reklamowych, który ma ich dużo i jeszcze nie są zbyt drogie. Jeśli znacie kogoś takiego to dajcie mi znać gdzie szukać?

wiesiekj

Posty: 1

 
Jeżeli ktoś jest zainteresowany leżakami reklamowymi to na stronie https://spiroprint.pl/gadzety-reklamowe/lezaki-reklamowe.html znajdzie taką ofertę. Są to jedne z oryginalniejszych gadżetów.

Klara323

Posty: 4

 
Wybór gadżetów reklamowych z nadrukiem jest bardzo duży. My postawiliśmy na smycze i notesy. Można też zamówić kubki, albo nawet odzież. Firma, w której zamawialiśmy gadżety była naprawdę bardzo dobrze przygotowana. Są w stanie dopasować każdy gadżet do wymagań, jakie ma klient, dlatego warto z nimi współpracować.

PucH22

Posty: 6

 
Jeśli chcemy rozdawać gadżety klientom na jakiś targach czy festynie to trzeba naszykować ich naprawdę bardzo dużo. Im większa impreza tym więcej osób będzie chciało z nich skorzystać. Warto oczywiście pójść nie tylko w ilość, ale również, w jakość.

Nikuś23

Posty: 4

 
Na pewno gadżety reklamowe od producenta są tańsze. Nie ma wówczas żadnych pośredników tylko kupuje się bezpośrednio ze źródła. Poprzez Internet na pewno można będzie kogoś takiego odnaleźć. Sam na nieszczęście nie jestem w stanie nikogo polecić, bo nie zajmowałem się tym jeszcze. Trzeba szukać i sprawdzać inne oferty.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Lubię przeglądać te wszystkie oferty, bo jest ich naprawdę bardzo dużo. Nawet, jeśli nic nie kupuje to wiem, co nowego i co modnego jest teraz wśród gadżetów reklamowych.

limonko4

Posty: 18