będę starszą siostrą, oferta

będę starszą siostrą, oferta

Szukam kogoś profesjonalnego, kto wykona mi nadruk na bodach. Może to być napis będę starszą siostrą, ale dokładnie jeszcze nie wiem, który wybiorę.

33-odwaga

Posty: 1

 
Wybór kompletów na roczek jest bardzo duży. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

labuh

Posty: 12

 
Ofert jak zawsze jest bardzo dużo. Można bez problemów wybrać body po rozmiarze naszego dziecka. Wystarczy wybrać z listy rozmiar. Można także zmierzyć, jaki rękawek jest dla naszego dziecka odpowiedni. Dobieramy również kolor i oczywiście napis, jaki ma się na bodach znaleźć. Ceny są za takie body naprawdę niskie.

Oct714

Posty: 10

 
Sklep z bodami dziecięcymi można odnaleźć na https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i pożądane byłoby to sprawdzić. Do wyboru są inne body, dlatego każdy coś dopasuje.

Hoteowo24h

Posty: 3

 
Idę właśnie na roczek do rodziny i dobrze, że wiem, że są takie możliwości. Zastanawiałam się właśnie, co wybrać żeby taki prezent był oryginalny, a teraz już wiem. Musze tylko przejrzeć oferty i zamówić coś interesującego.

johncena67

Posty: 15

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, niemniej jednak szok mam już rok i jest super. Mnie rzeczywiście się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, niemniej jednak jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była rzeczywiście niesłychanie przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

KKorasek

Posty: 30