masaz stop slask, szukam

masaz stop slask, szukam

Zapisałem się na masaz stop slask, lecz nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, lecz czy to chwyt reklamowy czy rzeczywiście działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

Mier56

Posty: 5

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że faktycznie to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

raptofil

Posty: 6

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi niesłychanie pomógł. Nie wiedziałam nawet, iż to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż uprzednio i jestem rzeczywiście niesłychanie zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Klasowe34

Posty: 7

 
Powiem tak ja masaz stop slask bardziej traktowałem, jako ciekawostkę, lecz miło się zaskoczyłem. To działa niezmiernie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Marioleczka

Posty: 7

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam przede wszystkim po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

łał56

Posty: 19

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

alimabii

Posty: 5

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

Eksperttt45

Posty: 2

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to naprawdę niesłychanie dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, wobec tego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

grzes3345

Posty: 13

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, że masaz stop slask działa niezwykle dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem usatysfakcjonowany z takiego masażu stóp.

MBsmoke

Posty: 6

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

Klara323

Posty: 13