Tłumacz rumuński warszawa - POMOCY!!!

Tłumacz rumuński warszawa - POMOCY!!!

Witam.

Chciałbym zapytać czym według Was powinien charakteryzować się i wyróżniać dobry tłumacz rumuński?

zakk87

Posty: 12

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

Albercik3

Posty: 37

 
Ja ale twierdzę, iż dobry tłumacz rumuński musi znać świetnie także kulturę polską, jak i rumuńską. Bez tego trudno awansować i rozwijać się w tym zawodzie.

Paqu

Posty: 16

 
Rumuński nie jest wbrew pozorom uciążliwym językiem do nauki. Mówił mi o tym kiedyś mój tłumacz rumuński, który po pięcioletnich studiach filologicznych rozpoczął prowadzić prywatną działalność translatorską.

Kidi

Posty: 13

 
Ja natomiast twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi znać doskonale zarówno kulturę polską, jak i rumuńską. Bez tego trudno awansować i rozwijać się w tym zawodzie.

234_9867

Posty: 20

 
Wśród głównych zadań tłumacza rumuńskiego jest też bieżące tłumaczenie ustne. Tylko że jest ono znacznie droższe od tradycyjnego, pisemnego przekładu.

gregcie@

Posty: 22

 
Pracę tłumaczom języka rumuńskiego w pewnym sensie odbierają darmowe translatory dostępne w Internecie. Tylko jakość tych tłumaczeń nie jest najwyższa.

alido45

Posty: 19

 
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobry tłumacz rumuński musi kochać to, co robi. Powinien także mieć szerokie zainteresowania. Nie wyobrażam sobie bowiem zlecenia przekładu tekstu o zwierzętach komuś, kto nie ma o tych stworzeniach zielonego pojęcia. Dlatego też przed wyborem usługodawcy, dużo rozmawiam.

Miluśkooo2

Posty: 28

 
Nie każdy tłumacz rumuński potrafi poradzić sobie z tłumaczeniem ustnym.

Na polskim rynku zdecydowanie brakuje takich ludzi. Naszej firmie udało się odnaleźć takiego tłumacza, korzystaliśmy ze świadczeń http://www.tlumaczeniarumunski.pl i byliśmy niesłychanie zadowoleni.

Deffik

Posty: 19

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w którym świadczy swoje usługi. Trudno bowiem zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

dertus34

Posty: 17