Tanie tłumaczenie komentarzy na NK

Tanie tłumaczenie komentarzy na NK

Mam małą firmę, ale zlecenia coraz częściej pochodzą z zagranicy. Potrzebuję błyskawicznego, maksymalnie do jednej, ewentualnie dwóch godzin tłumaczenia maili.

bar4u

Posty: 24

 
Musisz bardzo dokładnie przygotować wymagania odnośnie tłumaczenia, jeżeli korzystasz z biura online. Mi kiedyś nie dali rady zrealizować zlecenia przez błędy formalne.

Babrusek

Posty: 28

 
Na pewno nie polecam zwykłych tablic z ogłoszeniami tłumaczy, bez zarejestrowanej działalności gospodarczej. Mnóstwo amatorów na tym rynku.

Lepiej, żebyś postawił na sprawdzone firmy.

Lux-Mark24

Posty: 31

 
Teraz moim zdaniem w ogóle nie opłaca się pracować w złotówkach, ale postawić na dobre biuro tłumaczeń i po prostu szukać konkretnych kontrahentów zagranicznych. Ja tak zamierzam robić, nie wiem, jak wy ;)

Kazioczek

Posty: 23

 
Biuro tłumaczeń przez internet to tani biznes i szczególnie dobry dla firm, bo od razu zlecają z rana i po południu wszystkie maile oraz inne materiały dostają. Cennik jest bardziej atrakcyjny, im dłuższa i większa forma współpracy.

Naprawdę warto polecić.

NHL-USA

Posty: 40

 
Jak masz pilną sprawę, nawet w weekendy to zgłoś się do www.ototlumaczenie.pl. Biuro tłumaczeń działa u nich nawet w dni wolne od pracy, dlatego będziesz miał czas, żeby ocenić materiał indywidualnie. Pozdrawiam serdecznie.

gienkollo

Posty: 27

 
Jeżeli zlecasz błyskawiczne, specjalistyczne tłumaczenie wykorzystaj obowiązkowo tłumacza przysięgłego. Znam tylko jedną, normalną stronkę. Tutaj masz linka http://www.ototlumaczenie.pl. Masz tam konto, wszystko krótko i sprawnie.

eserved

Posty: 26