Cennik biuro tłumaczeń, kto wykonuje ?

Cennik biuro tłumaczeń, kto wykonuje ?

Hejka.

Zastanawiam się nad taką kwestią, jak może wyglądać cennik biura tłumaczeń? W jaki sposób następuje rozliczenie?

Od pojedynczej kartki A4?

szczepanek6

Posty: 21

 
Wielokrotnie pytałem o cennik biur tłumaczeń, ale czasami otrzymywałem dość nieaktualne informacje. Na innym forum ludzie wpisywali się i przedstawiali, ile płacili za te usługi kilka lat temu.

Wiadomo, że były to mocno nieaktualne dane, bo jasne jest, że stawki poszły w górę.

Kasiulak23

Posty: 16

 
Kilka razy weryfikowałem to, na jaki cennik biura tłumaczeń mogę liczyć w moim mieście.

Dopiero później zorientowałem się, że mogę przyspieszyć cały proces i zaoszczędzić, jeśli postanowię skorzystać z usług biura, do którego mogę dostarczyć dokumenty np. za pomocą poczty elektronicznej.

Nie tracę czasu na dojazd do biura tłumaczeń :)

Fifeczek2

Posty: 14

 
Z mojego punktu widzenia cennik tłumaczeń potrafi być niesamowicie zróżnicowany.

Duże znaczenie ma fakt, w jak gigantycznym mieście szukasz biura tłumaczeń. Wielkie miasto to spore koszty, choć w małych miastach może istnieć zarówno np. jedno biuro, które będzie kosztowne.

Rimano

Posty: 13

 
Niektórzy zapominają o tym, aby przed tłumaczeniem dokumentów wziąć pod uwagę cennik biura tłumaczeń, do którego zamierzają się wkrótce udać. To ryzyko, że zostaniemy negatywnie zaskoczeni bardzo wysokimi kwotami, które będzie trzeba zapłacić.

Hoteowo24h

Posty: 23

 
Dla mnie nieistotny ostatni pozostawał cennik tłumaczeń, bo potrzebowałem wykonać je na jeszcze tego samego dnia. Byłem gotowy zapłacić nawet więcej, ale na szczęście udało się wszystko załatwić w kilka godzin bez konieczności dodatkowych dopłat.

Mogę podać Wam namiary.

ajajaj09

Posty: 21

 
Trudno mi się odnieść do tego czy biuro tłumaczeń cennik posiada za wysoki lub zbyt niski.

Myślę, że takie sprawy weryfikuje rynek. Widać po pewnym czasie czy biuro cieszy się dużym zainteresowaniem lub stoi ono na mizernym poziomie. Czasami ceny muszą zostać obniżone :)

sheinsane

Posty: 16

 
Mam świadomość, że zdecydowana większość klientów od razu sprawdza cennik a biuro tłumaczeń jest w stanie być kiepskiej jakości i proponować najniższą cenę. Polecam wystrzegać się takich pseudoekspertów. Od siebie dodam, że najtańsze jest tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego z racji jego popularności.

szulmar

Posty: 18

 
Mnie także niedawno interesował cennik tłumaczeń. Trochę zdziwiłem się, że wiele firm nie podaje tak kluczowej informacji na swojej stronie internetowej lub jej wcale nie posiada. Z drugiej strony takie biura raczej nie narzekają na brak pracy, więc nie starają się o oto, aby jakoś specjalnie zabiegać o klienta.

namok

Posty: 14

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, iż potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, które jest nam potrzebne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

codePerformance

Posty: 13