tłumaczenia warszawa, znacie?

tłumaczenia warszawa, znacie?

Witam. Które biuro tłumaczeń we Wrocławiu polecacie? Zależy mi na szybkiej i fachowej usłudze. Dziękuję i pozdrawiam.

tadziu47

Posty: 1

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

brzoza78

Posty: 8

 
Jeżeli zależy Ci na faktycznie sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i normalne w dobrej cenie.

3czex

Posty: 8

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, dlatego pomyślałam, że w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy inaczej, widzę, że polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, że jest takie zainteresowanie tematem.

Marti

Posty: 4

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

byku65

Posty: 10

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

TomekK

Posty: 11

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu należałoby powierzyć znaczące dokumenty, o cenach, itd. Warto sięgnąć z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

qbencjusz

Posty: 19

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj wiecej osób, jakie polecą jakieś fachowe biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też częstokroć potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

QwerTery

Posty: 24