ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, gdzie warto ?

ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, gdzie warto ?

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

HalskiPol

Posty: 1

 
Od wielu lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Oczywiście mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Black_Riot

Posty: 6

 
Od sporo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Oczywiście mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, lecz i chęci, zatem tak się dzieje.

vokalek

Posty: 13

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Jasio234

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Black_Riot

Posty: 13

 
Nie wiem, albowiem jeśli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Na ogół mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych kłopotów nie miałem.

ktoś345

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na której można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, albowiem dostoimy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Oliczek5

Posty: 18

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Pipek56

Posty: 4