monitoring należności, gdzie warto ?

monitoring należności, gdzie warto ?

Poszukuje stron internetowych, na których znajdę ciekawe informację, jak i również katalog przeróżnych firm i dostawców erp.

alibuś34

Posty: 1

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

labuh

Posty: 8

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

wiesiekj

Posty: 13

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, zatem tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl odnajdziesz sporo ciekawych informacji. na inne tematy związane z firmą.

dof77

Posty: 18

 
Wydaję mi się, iż na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

Miheri45

Posty: 7

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

icee

Posty: 5

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie uciążliwy kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

Kitas

Posty: 7

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Agaaa56

Posty: 7